Apie mus
Lari Rankų darbo gaminiai

„LARI“ - Lietuviškas prekės ženklas

Mūsų gaminiai – kuprinės moterims, vyrams ir vaikams. Moteriškos rankinės ir kosmetinės.

 

 
Apie mus

„LaRi“

Tai 2015 metais gimusi lietuviško prekės ženklo idėja, kuri buvo įgyvendinta pabrėžiant gerąsias mūsų vertybes – estetiškumą ir išskirtinumą. Kūrybinėje studijoje pasitelkiant didelės meilės, ir meninės saviraiškos pagalba kuriami unikalūs odos gaminiai. Platų odinių gaminių asortimentą sudaro kuprinės, rankinės, kosmetinės skirtos moterims, vyrams ir vaikams.

Apie mus

Atsakinga gamyba

Mes vertiname, gerbiame ir puoselėjame mus supantį pasaulį. Labai stengiamės, kad jame nebūtų perteklinės produkcijos. Atsižvelgdami į atsakingą gamybą, produkciją gaminame individualiai jums po užsakymo.
Lari

Norėčiau papasakoti istoriją, kaip gimė LaRi...

Visada mėgau keltis anksti ryte, nes būtent ši dienos pusė – mano įkvėpimas.  Bet vieno ryto mintys buvo neįprastos:  ne apie save galvojau – parūpo,  ką galėčiau duoti kitiems, kad jie jaustųsi  laimingesni.  Kadangi  didžiausia laimė man yra  kūryba, nusprendžiau ja pradžiuginti ir kitus. Širdis man sakė: „Pradėk nuo pačių paprasčiausių dalykų – juk grožis būtent juose.“  O pirštai nedrąsiai pradėjo lankstyti mažą odos gabalėlį… Sunkiai suvokiau,  ką galiu, bet  tai man be galo patiko. Ir būtent tada aš patikėjau  stebuklu – kiek žmogaus širdis gali sukurti iš meilės…

Didžiausia padėka mamai Ritai, tik jos dėka gimė LaRi